youtube mp3 dönüştürme

Bilgisayar

Youtube Mp3 Dönüştürme – Video’unuzu mp3’e çevirin

17 Mar , 2017  

Youtube Videolarını Mp3 Formatına Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Youtube web siteleri arasında en çok tanını ve en çok vakit geçirilen video barındırma sitesidir. Ne var ki videoları indirme işlemini yaptıktan sonra sadece sesini dinlemek isteriz ve youtube mp3 dönüştürme işlemini nasıl yapacağınızı ve sadece videolarınızdaki sesleri rahatlıkla işleyebilirsiniz.

Youtube dönüştürme işlemi için birçok web sitesi mevcut ve bazıları bu iş gerçekten ayrıntılı hazırlamış. Ama bazı sitelerde var ki çok basit bir şekilde youtube mp3 dönüştürme işlemini yapabilmektedir. Youtube internet sitesi sayesinde milyonlarca şarkıya saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Ve bu şarkıları saniyeler içerisinde bilgisayar, tablet ve telefonunuza indirebilirsiniz.

İnternet kotası sürekli olarak müzik dinlemeye yetmeyenler veya çok sevdiği şarkıyı yürürken, yatarken dinlemek isteyenler bu işlem tam da size göre.

Tabi ki burada video içeriğini indirmeyeceğiz sadece sesleri indireceğiz. Şimdi sizde youtube videolarını mp3‘e çevirmek için kısa adımlar serisi gösterilmiştir. Bunları uygulayıp mp3 dönüştürme işlemini yapabilirsiniz.

 

Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Youtube videolarını mp3 formatına dönüştürmek için bilgisayarınıza bir program ve yazılım indirmenize gerek yok. Bunun için sadece çevrimiçi bir mp3 dönüştürme sitesine ihtiyacımız var. Bunu da youtube mp3 converter ile halledeceğiz.

Bu site sadece videolarınız ses formatına dönüştüren bir online web hizmetidir. Bunun için adımları takip edin.

1. İnternetten http://www.youtube-mp3.org sitesine gidiniz. Kopyala-yapıştır ile arayınız.

2. Şimdi youtube sitesinden mp3 formatına dönüştürme istediğiniz videonun URL kısmını kopyalayıp açılan sitenin dönüştürme kutucuğuna yapıştırın.

3. Yapıştırma işlemini halledikten sonra video’yu dönüştür diyerek dönüştürme işlemine başlayınız.

4.  Sonra videonuz indirmek için hazır ekranı geldiğinde download kısmına tıklayınız ve bilgisayarınıza indiriniz.

Meraklısına diğer youtube yazıları;

İşte hepsi bu kadar. Herhangi bir sorun yoktur umarım. 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir