Telefon

Android Telefon İle Yapılacak 3 Havalı Şey!

Hepimizi aldığımız telefonları tam kapasite kullanmak istiyoruz. Bunu için internet sitelerinden bilgi almaya çalışıyoruz. Fakat telefonlarımıza farklı uygulamalar yükleyerek android telefonumuzu daha aktif şeklide kullanabiliriz. Her gün değişen telefon piyasanın hızına ve özelliklerine yetişmek çok zor. İşte hayatımızı kolaylaştıracak ve telefonumuzdan aldığımız verimi artıracak android telefon da 3 havalı şey.

[vurgu color=”#dd3333″]Gördüğünüz şeylerin ne olduğu konusunda fikriniz yoksa Google’a sorun.[/vurgu]

Mesela bir resim gördünüz ama bir türlü adı aklınıza gelmiyorsa ve bunu sıkça yaşıyorsanız bu uygulama tam da size göre. Android cihazınız da kullanabileceğiniz müthiş faydalı özellikler içeren bir uygulama. Google Goggles ile bir nesnenin, sanat galerisinde gördüğünüz bir resmin veya ürünü bu uygulama ile taratın. Ne olduğunu öğrenin.

Uygulama her gün daha da geliştirilmekte. Yolda gördüğünüz herhangi bir eşyanın resmini çekip markasına kadar ulaşabileceksiniz.

[vurgu color=”#dd3333″]Telefonunuzu tarayıcı olarak kullanın[/vurgu]

Her zaman yanı başımızda bir tarayıcı olmayabilir. Ya da tarayıcıda bir sürü insanın işi olabilir ve o kalabalığa girmek istemeyebilirsiniz. Bunun için Android telefonlarımızda kullanabileceğimiz TurboScan, CardScan ve CamScanner mevcut. Bu 3 güzel uygulamadan sadece CamScanner ücretsiz bir uygulama. Bu uygulama ile tarattığınız dosyaları istediğiniz boyutta ayarladıktan sonra PDF formatına çevirip yine CamScanner ile kolayca açabilir ve paylaşabilirsiniz.

[vurgu color=”#dd3333″]Cebimizde Taşıyabileceğimiz su terazisi[/vurgu]

Özellikle tamir işlerinde ve denge hesaplamalarında ihtiyaç duyduğumuz aletlerden biri de su terazisi. Her ceplerimizde su terazisi taşıyamayız. Ama su terazisi uygulamasını cep telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. Bu konuda 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş Su terazisi uygulamasını indirebilirsiniz. Özellikle denge hesaplamaları ile işleri çokça olan kişilerin çok işine yarayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir