Telefon

En İyi Telefon Hızlandırma Programı | Anroid’ini Hızlandır

Android Telefonu Hızlandır

Herhangi bir telefonda RAM sorunu yaşıyorsanız artık sizinde bir telefon hızlandırma programı na ihtiyacınız var.” En iyi telefon hızlandırma programını sizin için araştırdım. Programı kullandıktan sonra yorumunu görmek isterim.” Veya en lazım olan zamanda telefonumuzun yavaşlaması bizi en çok sinirlendiren bazen duvara atasınız gelir ama onca paraya aldığımız telefona kıyamayız. Bu yüzden olan bizim sinirlere olur. Bir dakika konumuzdan sapmaya başladık. Nerede kalmıştık. 

 

[vurgu color=”#dd3333″]En İyi Telefon Hızlandırma Programı Liste Başı DU Speed Booster[/vurgu]

100 milyondan fazla kullanıcının indirdiği ve 12 milyondan fazla kullanıcının 5 yıldız verdiği telefon hızlandırma programı DU speed Booster.

Du Speed Booster’ı genel başlıklar altında topalarsak hızlandırıcı, çöğ temizleyici, uygulama yöneticisi, telefon internet hızlandırma, güvenlik, pil tasarrufu konusunda bize yardımcı olan bir uygulama. Şimdi başlıkları teker teker inceleyelim ve uygulamanın bize nasıl bir katkısı olduğunu öğrenelim.

 

[vurgu color=”#dd3333″]1-) Hızlandırıcı[/vurgu]

# Anroid telefon arka plan uygulamalarını kapatma görevi ile telefonda serberst RAM miktarını artıyor.

# Telefonu optimize eder.

# Android hızını ve RAM kullanımı artırmak için otomatik olarak başlatılan telefon uygulamalarını kapatır.

 

[vurgu color=”#dd3333″]2-) Çöp Temizleyici Tüm Gizli Çöplerden Kurtulun[/vurgu]

# Telefonun ön belleğinde bulunan galeri, artık dosyalar, sistem çöpleri, uygulamlar da karışınıza çıkan reklamlar, gereksiz yer kaplayan Apk’lar ve kullanılmayan büyük uygulamalar ve dosyaları tarar.

 

[vurgu color=”#dd3333″]3-) Uygulama Yöneticisi[/vurgu]

Burada ise size uygulamaları kaldırmanıza olanak tanır. Yine burada gereksiz yere telefonu işgal eden uygulamalar listesini gösterir.

# Uygulamaları telefon hafızasından SD karta kolaylıkla taşımanıza izin verir.

# Uygulama kaldır bölümünde size uygulamaları, sistem uygulamalarını ve kaldırılamayan uygulama ve dosyaları gösteriyor. bu şeklide ayrılmış olması yanlış bir uygulamayı silmemizi önlüyor.

 

[vurgu color=”#dd3333″]Ağ Hızlandırma[/vurgu]

Uygulamanın en güzel yanı bu olsa gerek. Çünkü bu kısma girdiğinizde telefon ağ ping, indirme ve yükleme hızını ölçtükten sonra hızlandırmak için “BOOST” kısmına tıklamanız yeterli. Tek dokunuş ile telefon internet hızınızı artırın. Bunu nasıl yapıyor telefonda arka planda internetinizi kullanan gereksiz uygulamaların internet bağlantısını kapatarak.

 

[vurgu color=”#dd3333″]Güvenlik Uygulamalarınızı Şifreleyin[/vurgu]

Telefon hızlandırma programı olmasına rağmen içinde telefon uygulamamı kilitleme ve telefonda antivirüs görevi görüyor.

# Telefonda kötü amaçlı yazılım taraması yapıyor.

# Yüksek risk taşıyan uygulamaları gösteriyor.

# Yine truva atı virüsüne karşı koruma sağlayabiliyor.

Uygulama kilitlemesi için güvenlik kısmını çalıştırıp virüs taraması yaptıktan sonra farklı bir ekran geliyor buradan ekranı aşağı doğru kaydırdığınızda uygulama kilidi bölümünü göreceksiniz. Buradan uygulamalarınızı şifreleyebilirsiniz isterseniz ekran deseni de koyabilirsiniz.

Pil tasarrufu bu bölümden ise pil tasarrufu için farklı bir uygulamaya yönlendiriyor.

 

Telefon Hızlandırma Programı Diğer Özellikleri;

# CPU soğutması bulunmaktadır.

# Tüm telefonu tek bir uygulama ile yönetebilme kabiliyetine sahip.

# DU Swipe özelliği sayesinde ekran yan kısmına dokunup çektiğinizde uygulamalar arası hızlı bir geçiş yapabiliyorsunuz.

# Yine bu kaydırma alanının ana ekranda veya tüm uygulamalarda çalışıp çalışmaması için size 3 seçenek sunuyor.

# DU Swipe’ı özel olarak belirlediğiniz uygulamalarda çalışmamasını belirleyebiliyorsunuz.

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dianxinos.optimizer.duplay&hl=tr” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#dd3333″]Uygulamayı indirmek için tıklayın[/button]

 

Uygulama gerçekten çok geniş kapsamlı düşünülüp yapılmış bir uygulama sizde beğendiyseniz kalp işaretine bir kez tıklamanız yeterli. Ve kullandıktan sonra yorum yapmanızı isterim. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir