Telefon

FBReader – Telefonda Kitap Okuma Programı

Ücretsiz Ebook Okuma Programı- Kitap Severler

FBReader ücretsiz bir kitap okuyucu programdır. Kitap okumak için ücretsiz bir program aynı zamanda bir çok kişiselleştirme özelliği de bulunmakta. Sizde yolculukta yaparken telefondan kitap okumayı seviyorsanız bu uygulamayı deneyin. Uygulama da reklam bulunsa da çok sorun olacağını sanmıyorum.

Kitap Okuma Programı Hangi Formatları destekliyor ?

Desteklediği E-Kitap Formatları: ePub Kindle azw3 (Mobipocket), fb2 (.zip), (ePub3 temel özellikleri de dahil olmak üzere).
Diğer desteklenen formatlar: PDF, doc (MS Word), html, düz metin.

Yine pdf formatını da yardımcı uygulamalar vasıtası ile destekliyor. FBReader gece modu, ekran parlaklığı, ekran arka plan rengi bu sayede ise gece veya gündüz kitap okurken gözlerinizi yormuyor. Programın kapladığı alan 6 mb civarı olduğu için telefonda çok kasma yapmıyor. Ekran ayarlarını yaptıktan sonra şarjı hemen tüketmiyor. Yani kısaca her yerde rahatlıkla kitabınızı okuyabilirsiniz.

FBReader bulut depolama alanı sayesinde internet olan her telefona kitaplarını indirebilir ve okumaya devam edebilirsiniz. Google Drive senkronizasyonunu da destekliyor fakat varsayılan olarak devre dışı bunu ayarlamak için tercihler iletişim kutusundan tercihleri değiştiriniz.

E-Kitap okuyucu aynı zamanda farklı ebook sitelerine ulaşmanızı sağlayan indir(download) bölümü de içerir. Bu sayede e-kitapları indirebilmemiz için farklı farklı siteleri araştırmanıza gerek yok.

Google Play Store indirme linki. [button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=org.geometerplus.zlibrary.ui.android” target=”_blank” color=”#dd3333″]Bağlantıya Gitmek İçin Tıkla[/button]

Ayrıca FBReader nasıl kullanılır izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir